  • HILOOK THC-B120-PC 2MP 3.6MM HD-TVI BULLET KAMERA
Sepete At
Genel Özellikler
Çözünürlük 2 MP
Ses / Mikrofon Yok
Lens Tipi 3.6 MM
Görüş Mesafesi 20 Mt Gece Görüş
Kasa Tipi Bullet
  • Kamera
  • Görüntü Sensörü2 MP CMOS görüntü sensörü
  • Çözünürlük1920 (H) × 1080 (V)
  • Min. Aydınlatma0,02 Lux@(F2.0, ACC AÇIK), IR ile 0 Lux
  • Deklanşör SüresiPAL: 1/25 sn ila 1/50.000 sn; NTSC: 1/30 sn - 1/50.000 sn
  • Gündüz & GeceIR Kesme Filtresi
  • Açı AyarıYatay Kaydırma: 0° - 360°, Eğme: 0° - 180°, Döndürme: 0° - 360°
  • Mercek
  • Lens TipiSabit odaklı lens, 2,8 mm ve 3,6 mm isteğe bağlı
  • Odak Uzaklığı ve FOV
    2,8 mm, yatay FOV: 96,5°, dikey FOV: 48,9°, diyagonal FOV: 120,5°
    3,6 mm, yatay FOV: 76,9°, dikey FOV: 40,6°, diyagonal FOV: 92,0°
  • Lens YuvasıM12 Serisi
  • Aydınlatıcı
  • Ek Işık TipiVE
  • Ek Işık Aralığı20 m'ye kadar
  • Resim
  • Görüntü Parametreleri AnahtarıSTD/YÜKSEK UYDU
  • Görüntü AyarlarıAGC; Parlaklık; Akıllı IR; Ayna; Net -lik
  • Kare Hızı
    PAL: 1080p @ 25 fps
    NTSC: 1080p @ 30 fps
  • Gündüz/Gece ModuOtomatik/Renkli/Siyah Beyaz (Siyah Beyaz)
  • Geniş Dinamik Aralık (WDR)Dijital WDR
  • Görüntü İyileştirmeDWDR; BLC (Türkçe)
  • Gürültü Azaltma2D DNR
  • Arayüz
  • Video ÇıkışıDeğiştirilebilir TVI/AHD/CVI/CVBS
  • Genel
  • Güç12 VDC ±15%, Maksimum 2,1 W
  • MalzemePlastik
  • Boyut165 mm × 62 mm × 58 mm (6,50 inç × 2,44 inç × 2,28 inç)
  • Ağırlık400 g (0,88 lb.)
  • Operasyon durumu-40 °C ila 60 °C (-40 °F ila 140 °F), Nem: %90 veya daha az (yoğuşmasız)